سامانه ارسال و دريافت پيامک smsbor ، نرم افزاری تحت وب ، آنلاين با ساختاری ساده و پيشرفته است که برخلاف دستگاه‌های ارسال پيامک ، نياز به مودم ، سيم کارت و سخت افزار ندارد و در هر زمان و مکانی قابل دسترسی و استفاده است. سرعت ارسال پيامک‌ها در سامانه‌های تحت وب چند صد برابر دستگاه‌های ارسال پيامک بوده و از امنيت و اطمينان بسيار بالايی برخوردار هستند. با بهره‌گيری از قابليت ارسال زمان‌دار نيازی به اتصال به اينترنت در زمان ارسال نيست. از جمله امکانات اين سامانه می‌توان به ارسال وايبر ، تلگرام ، منطقه‌ای (از روی نقشه) ، صنفی ، شهری ، کشوری ، رده سنی ، ايرانسل ، منشی پيامک ، نظرسنجی ، مسابقه ، امکان اتصال شماره به سايت ، انتقال پيام به ايميل ، مشاهده دليوری و .... اشاره کرد. امکانات وسيع سامانه ، تعرفه پايين پيامک ، پشتيبانی واقعی و به روز رسانی دوره‌ای از جمله امکانات برتر سامانه smsbor می‌باشد.

 

   
 

امکانات سامانه:

- ارزان‌ترين تعرفه ارسال پيام

- بازگشت اعتبار ارسال‌های ناموفق

- ارسال وايبر ، تلگرام ، ايرانسل ، رده سنی

- انتخاب و خريد شماره اختصاصی دلخواه

- شارژ آن لاين

- ثبت نام آن لاين

- و ...

 

  

برخی از مشتريان ما:

- اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان

- اداره آموزش و پرورش ناحيه 2 سنندج

- اداره آموزش و پرورش برخوار

- اداره آموزش و پرورش باينگان

- اداره بهزيستی شاهين شهر

- اداره بهزيستی برخوار

- و ...

 

مشاهده امکانات و تعرفه پنل کاربری

مشاهده امکانات و تعرفه پنل نمايندگی

ارتباط با واحد فروش:

09376696330

03145828996

برای ورود به پنل کليک کنيد

امروزه پيامك بعنوان يكی از مؤثرترين روش‌های ارتباط جمعی و تبليغاتی مورد استفاده مؤسسات، ارگان‌ها، مراكز آموزشی ، مراكز تجاری و ... قرار می گيرد. سهولت، ارزانی و مطمئن بودن اين روش ارتباطی باعث شده است بر محبويت استفاده از آن روز به روز افزوده شود.

مراكز آموزشی از جمله مدارس و ديگر نهادها و موسسات  دولتی و خصوصی و مراکز تجاری با بهره‌گيری از خدمات ارسال و دريافت پيامك مي‌توانند بسادگی اخبار، اطلاعيه‌ها، دعوتنامه‌ها و ... را در اختيار اولياء دانش‌آموزان و دبيران ، مشتريان و مخاطبين خود قرار دهند.

اين شركت افتخار دارد  پنل‌های ارسال و دریافت پیام کوتاه خود را با شرايطي مناسب در اختيار مدارس ، مراكز تجاری و فروشگاه‌ها ، ادارات و موسسات دولتی و خصوصی قرار دهد.